Osiem powodów, aby studiować stopień rachunkowości i finansów
Posted on: Październik 24, 2017
finanse

Dla tych, którzy ukończyli studia z zakresu rachunkowości i finansów, ale potrzebują więcej przekonania, kompletny przewodnik uniwersytecki nadaje jej wiedzę. Oto 8 ważnych powodów, dla których warto studiować rachunkowość i finanse:

1. Doskonałe perspektywy absolwentów

Po prostu zapoznaj się z naszą tabelą przedmiotów z dziedziny rachunkowości i finansów, spójrz na dół kolumny Graduate Prospects i zauważysz, że studenci rachunkowości mają godną szansę na zawody zawodowe w ciągu 6 miesięcy od opuszczenia uniwersytetu. W rzeczywistości, 10 najlepszych usług dla rachunkowości i finansów przeciętnie osiągnęło wynik Absolutny wynik 81,5%.

2. Schematy dla absolwentów

Jak udowodniła nasza tabela Absolwenci Absolwentów Absolwentów, wiele absolwentów Wielkiej Brytanii zatrudnionych jest przez firmy świadczące usługi finansowe z KPMG, Deloitte i PwC, licząc tylko kilka. Oczywiście takie firmy są na poszukiwaniu wybitnych studentów ds. Rachunkowości i finansów, aby wypełnić miejsca w swoich programach absolwentów. Zbadaj rachunkowość i masz dużą szansę, że znajdziesz się w pracy dla określonej firmy z zorganizowanym programem szkoleń i wyraźnym postępem kariery.

3. Świat potrzebuje swoich księgowych

Dopóki pieniądz robi to okrągłe, świat będzie potrzebować swoich księgowych. Oczywiście księgowi i specjaliści finansowi muszą poruszać się z czasem i być na bieżąco, ale zawód prawdopodobnie nie minie wkrótce.

 

4. Możesz pracować w każdej branży

Księgowi rejestrują, klasyfikują, podsumowują, interpretują i przekazują informacje finansowe o firmie. Możesz to zgłosić do dowolnej firmy, w każdej dziedzinie, branży, branży – nazywasz ją. Jeszcze lepiej, możesz pracować w wielu gałęziach przemysłu.

5. Międzynarodowa różnorodność kohort

Przedmioty, które należą do szerokiego spektrum studiów biznesowych i administracyjnych, w tym Rachunkowości i Finansów, korzystają z najbardziej zróżnicowanej kulturowo kohorty studentów wszystkich. Ponad 55 000 studentów brytyjskich w tej dziedzinie pochodzi z zagranicy. Zróżnicowana grupa kojarzy będzie nie tylko narażać ludzi z różnych kultur, ale może dostarczyć Państwu międzynarodową sieć kontaktów, która mogłaby mieć wpływ na późniejsze życie.

 

6. Wspólne wyróżnienie

Rachunkowość i Finanse uzupełniają inne obszary tematyczne, szczególnie te, które należą do dużej grupy firm. Wiele uczelni oferuje kursy odzwierciedlające ten fakt. Study for a joint wyróżnia stopień, aby stać się szeroką osobą biznesową, księgowym z drugim językiem (szczególnie użytecznym na globalnym rynku) lub po prostu łączyć się z inną pasją.

7. Zastosowanie w praktyce

Stopnie rachunkowości i finansów często mają wysoce praktyczne podejście, co oznacza, że ​​uczelnie zapewniają uczniom uczące się przez robienie. Studenci korzystają z symulowanych i rzeczywistych możliwości zarządzania kontami biznesowymi. Wiele kursów rachunkowości i finansów ma opcjonalny rok docelowy, a rok w przemyśle pod Twoim pasem na pewno wyjedziesz, przygotowany na rygory życia zawodowego.

8. Roczne możliwości za granicą

W dzisiejszych czasach firma jest globalnym przedsiębiorstwem, a dla podmiotów świadczących usługi w zakresie rachunkowości i finansów byłoby to niemożliwe, gdyby nie odzwierciedlały tego faktu. Dlatego tak wiele osób. Rok za granicą umożliwi studentom głębsze zrozumienie gospodarki światowej, doświadczeń innych kultur i umiejętności językowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *